Klub nocny w Warszawie

Klub nocny w Warszawie

O barze
Wpadnij choć raz do Warszawskiego The Club №1 i zrozumiesz, dlaczego nasz klub ma taką nazwę. Nawet jeśli jesteś zaprawionym estetą w świecie striptizu i widziałeś już sporo pięknych dziewczyn, mamy coś, co Cię zaskoczy. Nasze credo jest proste: nasz gość zawsze jest w centrum uwagi.

Nie mamy za zadanie wycisnąć z Ciebie wszystkie pieniądze, naszym celem jest zabezpieczyć Ci maksymalną zabawę. Najpiękniejsze dziewczyny otoczą Cię uwagą i spełnią najśmielsze fantazje, kelnerki zadbają o Twój komfort, a DJ zagra Twój ulubiony utwór. Każdy pracownik czuje nastrój gości i jest gotowy bawić się z nimi do białego rana. Albo i dłużej, bo impreza odbywa się na Twoich zasadach! Więc na pewno będziesz chciał wrócić do nas, aby świętować swoje urodziny, wieczór kawalerski, awans w pracy lub po prostu dobrze spędzić czas w towarzystwie seksownych dziewczyn. A dzięki rosnącym bonusom na karcie lojalnościowej, Twoje wizyty będą coraz bardziej opłacalne i przyjemne. Nie ukrywamy przed tobą nic, więc możesz na spokojnie zrelaksować się przy barze.
Zapewniamy:
- Przezroczyste płatności,na paragonie znajdziesz tylko to co zamówiłeś;
-Pełną prywatność,wszystko, co się dzieje w klubie, zostaje w klubie.
- Certyfikowany i niezmiennie wysokiej jakości alkohol. Możesz się nie martwić, ponieważ barman otworzy butelkę przy tobie, a nasze dziewczyny z przyjemnością rozdzielą z tobą drink.
- W razie pytań doświadczony manager służy pomocą.

Niezależnie od godziny zamknięcia baru, pozostajemy do twojej dyspozycji 24/7 za pośrednictwem messengerów. W razie potrzeby możemy wyszczególnić koszty i udzielić niezbędnych informacji na temat twojej wizyty.

Bezpieczeństwa pilnują nasi profesjonalni ochroniarze, którzy dbają o przestrzeganie podstawowych zasad -takich jak zakaz wnoszenia broni lub substancji zabronionych i co jest ważne żadnej agresji. Bezpieczeństwo naszych gości również, jak i nasza reputacja jest dla nas niezwykle ważnym aspektem.

A co najważniejsze: w The Club №1 codziennie jest mnóstwo tancerek, które podchodzą do Ciebie pierwsze. Więc jeśli dawno nie widziałeś dziewczyn, od których trudno oderwać wzrok, to zapraszamy serdecznie


GALERIA
ZAPROSZENIE
KONTAKT

Warszawa przy ul. Foksal 18

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie tej technologii zgodnie polityka-prywatnosci-i-cookies
Zgadzam się