klub gogo w Warszawie

Klub #1 pozycjonuje się jako klub gogo w Warszawie. To miejsce o czystej reputacji, którego głównym zadaniem jest zapewnienie gościom wypoczynku i niesamowitych emocji.

Nasz Klub w Warszawie to mnóstwo pięknych tancerek i porywająca atmosfera każdego dnia. Cenimy naszych gości, dlatego naszym priorytetem jest wysoka jakość obsługi i usług dla wszystkich odwiedzających.

W The Club №1 nie ma dress codu. Ważne jest dla nas, aby każdy gość czuł się komfortowo w naszym klubie. Prosimy jednak o zachowanie stylu Casual w swoim wyglądzie.

Bezpieczeństwo jest ważną cechą naszego klubu w Warszawie. Dlatego kontrolujemy, czy nasi goście są pełnoletni. Nie wpuszczamy również do klubu osób pod wpływem alkoholu.
Nad bezpieczeństwem w klubie pracuje profesjonalna ochrona. Monitoruje ona następujące zasady:
  • zakaz fotografowania i nagrywania;
  • szacunek w rozmowach z personelem klubu i tancerkami
Gwarancja poufności jest cechą wyróżniającą The Club №1. Możesz być pewien, że szczegóły Twojego wypoczynku nie opuszczą granic naszego klubu.

Zadaniem dziewczyn jest otoczyć Cię uwagą i sprawić, że zapomnisz o wszystkich problemach. W klubie zawsze jest wiele tancerek, z których każda przeszła proces selekcji, aby występować w naszym klubie w Warszawie. Nie pozostaniesz bez uwagi i na pewno znajdziesz swoją faworytkę.

W The Club #1 będziesz w centrum uwagi.
Czekamy na Ciebie!
KONTAKT

Warszawa przy ul. Foksal 18

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie tej technologii zgodnie polityka-prywatnosci-i-cookies
Zgadzam się